0 0

V-Strom 250/ABS

0 0

GSX-R1000/R ПРЕЗЕНТАЦИЈА НА ФИЛИПИНИТЕ, 2017-та

0 0

Официјално промотивно видео на GSX-R1000, со возачите од MotoGP серијата

0 0

GSX-R1000

0 0

V-Strom 650

13 Октомври 2016

GSX R1000 CONCEPT

23 Ноември 2015

SV650 A Official Promotional Movie

Сузуки SV650 / Фантастична машина која ја обожуваат мотоциклисти од целиос свет. Подгответе се и уживајте во спектаклот!

23 Ноември 2015

GSX R1000 CONCEPT promotional movie

Новиот GSX-R1000 за прв пат беше претставен на мото шоуто EICMA 2015 во Милано. Ова во кралот на мото спортовите!